ÖDÜLLÜ YGS SINAVI

EGE SİSTEM ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME MERKEZİ ÖDÜLLÜ YGS SINAVI

Kitap yazarı kadromuzun sizler için hazırladığı Kasım 2010 ücretsiz ve ödüllü YGS sınav kontenjanımız dolmuştur. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

19 yılda üniversite sınavlarında 7 Türkiye birincisi, 3 Türkiye ikincisi, 5 Türkiye üçüncüsü çıkaran; ilk 10'a 48 öğrenci sokan, binlerce öğrencisini ilk 500'e taşıyan ve yine binlerce öğrencisini yüksek puanlarla istedikleri bölümlere yerleştiren, dünün gençlerini bugünkü konumlarına getiren Türkiye'nin kadrosu bilginizi ölçüyor, ödüllendiriyor.

5 Kasım 2010 - Cuma saat 15:00 (Kayıtlarımız dolmuştur ilginize teşekkür ederiz)

6 Kasım 2010 - Cumartesi saat 15:00 (Kayıtlarımız dolmuştur ilginize teşekkür ederiz)

7 Kasım 2010 - Pazar saat 15:00 (Kayıtlarımız dolmuştur ilginize teşekkür ederiz)

İşte ödüllerimiz

Sizler için özel olarak hazırladığımız ücretsiz YGS sınavımızda üstün performans gösteren ve üniversite hazırlıkta ESÜYEM kalitesini seçen öğrencilerimizi bekleyen ödüllerimiz:

Birinci olan öğrencimize: ABD'in turizm başkenti Miami'de sömestre kış okulu (Tüm masrafları Deren & Koray International Tourism & Education Center tarafından karşılanacaktır) (www.miamitatili.com)

İkinci olan öğrencimize: ENGLISH WEST İngilizce Dil Okulundan Cambridge First Certificate seviyesine kadar %100 İngilizce eğitim bursu (www.englishwest.com)

Üçüncü olan ğrencimize: EGE LİSAN VE BİLGİSAYAR MERKEZİ'nden grafik tasarım + MEB onaylı bilgisayar işletmenlik sertifika programı %100 eğitim bursu (www.egelisan.com.tr)

Ayrıca sınava katılan tüm öğrencilerimize Deren Koray Group Okullarında geçerli %15 indirim çeki hediye edilecektir.