BİZ KİMİZ?

EGE SİSTEM ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME MERKEZİ

İzmir'de özel, İzmir'e özel bir butik dershane...

ESÜYEM İzmir'de butik dershane konseptini yeni oluşumu ile yeniden tanımlıyor. Butik dershaneciliği tablet bilgisayara taşıyor, geleceğin sınav sistemini bugünden öğrencilerine sunuyor.

ESÜYEM yeni adı ile Campus EGE Butik Dershanesi, "Kampüse gel" mottosu ve www.butikdershanem.com internet adresi ile Türkiye'de butik dershaneciliğe teknolojik bir boyut kazandırıyor. Campus EGE, "Yaprak test dönemi bitti yaşasın tablet test" sloganı ile öğrencilerine haftanın 7 günü 24 saat online (çevrimiçi) benzersiz YGS ve LYS sınav deneyimi sunuyor. Türkiye'de deneyimli kitap yazarı kadrosu, teknolojik altyapı ve veritabanındaki soru sayısı bazında ilk kez ele alınan bu uygulama ile öğrencilerimiz diledikleri yerde sınav olabiliyorlar. Bakın tablet test öğrencilerimize neler kazandırıyor, sistem öğrencilerimize neler sunuyor.

* Herhangi bir program indirmeye ya da kurmaya gerek yoktur.

* Öğrenci dilediği zaman sınav olabilir, sistem haftanın 7 günü 24 saat aktiftir.

* İnternetin olduğu her yerde öğrenci sınav olabilir, akıllı telefonlardan, tablet bilgisayarlardan, dizüstü, masaüstü bilgisayardan ve diğer taşınabilir cihazlardan kolaylıkla ulaşılabilir.

* Kota dostudur, hızlı ve hafiftir. Video, flash, java gibi yoğun uygulamaları içermez, KB'larla ölçülecek kadar düşük işlem hacmi yaratır, öğrencilerimize ek bir maliyet getirmez. Bu nedenle mobil internetin gözdesidir.

* Sınavda öğrencilerimizin yanıtlarını bir kenara not etmeleri gerekmez. Bilgisayar tüm yanıtları belleğinde tutar ve öğrenciyle paylaşır.

* Tablet testte silgi, yumuşak uçlu kalem, cevap anahtarı gibi klasik materyallere gereksinim yoktur, her şey elektroniktir.

* Sınav hazırlama > cevap anahtarı > optik okuyucu > konu analizi > veliye ve öğrenciye geri bildirim gibi uzun zaman alan yorucu prosedürler tamamen ortadan kalkar her şey sınav soru adedine göre sadece 10 ila 160 dakika içinde sonuçlanır.

* Teknolojik bilgisayarlara gerek duymaz, düşük konfigürasyonlu olsa dahi tüm sistemlerde çalışır.

* Öğrencilerimiz sınırsız sınav ve alıştırma yapabilirler, herhangi bir sınırlama yoktur. Bu sebeple soru çözme becerilerini çok çabuk geliştirirler, kısa sürede pratik kazanırlar.

* Sistem her öğrencisini tanır ve bir önceki sınavda çıkan soruları sormaz.

* Öğrenci konu analizini anında alır, hangi dersten hangi konuların zayıf ya da güçlü olduğunu saniyeler içinde analiz edebilir.

* Her sınav sonunda soruları tek tek inceleyebilir ve ilgili konu hakkında bilgisini pekiştirir.

* Öğrencilerimiz çözdükleri soruları hazırlayan deneyimli kadrodan direkt ders alabilir ve etüt çalışması yapabilir.

* Öğrenciler kendi okulları için hazırladığımız özel sınavlara katılabilir ve arkadaşları ile sistemde sınıflandırılabilir.

* Öğrencilerimiz daha önce girdikleri sınavları diledikleri zaman inceleyebilirler.

* Öğrencilerimiz ne kadar çok sınava girerse o kadar çok analiz değerleri birikir ve bu sayede veli + öğretmen ve rehberlik servisi gelişimi yakından takip eder.

* Sistem sayesinde zorlu YGS - LYS maratonu, 2012 Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü Cam+ sayesinde çözümü zevkli bir bulmacaya dönüşüyor. Çoğu öğrenci için fobi olan üniversite hazırlık hobiye dönüşür. Yeni YGS - LYS sistemi ile %100 uyumludur.

* Tüm sınav soruları 40 yılı aşkın Ege Sistem deneyimini taşır. Kitap yazarı kadromuzun titizlikle hazırladığı soruları içerir. Soruların çoğu, ölçme ve değerlendirmede büyük önem taşıyan "geri kazanımlı" sorulardır. Tekli soruda çoklu bilgiyi ölçer niteliktedir. Öğrencilerimiz sorulara büyük ilgi göstermektedir.

   

Cam+ 2012 Bilişim Yıldızları Yarışmasında E-Eğitim Kategorisinde Türkiye Birincisi olmuş bir eğitim projesidir.

 

butik dershane izmir
butik dershane izmir

Etiketler: butik dershane izmir, butik dersane izmir, butik dershaneler izmir, butik dersaneler izmir, izmir butik dersane, izmir butik dersaneler, izmir butik dershaneler, izmir butik dershane, ege sistem, esüyem, izmir, izmir butik dershaneleri, butik dershaneler izmir, butik dersane izmir, izmirde üniversite hazırlık, ygs, lys, deneme sınavı, online sınav, online test