HABERLER

ESÜYEM'den Duyurular
ÖNCEKİ YILLARA AİT DUYURULAR
Bilişim Oskar'ları açıklandı: E-Eğitim kategorisinde BİRİNCİYİZ ! Bizlere verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler ! 
Bilişim Oskar'ları olarak kabul edilen ve Türkiye Bilişim Derneğinin düzenlediği 2012 Bilişim Yıldızları Yarışmasında 2012 Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü Cam+ Tablet Test uygulamamız ilk 3'te ! http://www.bilisimyildizlari.com/forms/HalkOylaması.aspx linki üzerinden yapılan halk oylamasında verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. 2012 Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü Cam+ ile ilgili sosyal medya platformumuz www.facebook.com/ButikDershanem üzerinden de bilgi alabilirsiniz.
Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin Kurban ve Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Mutlu çifte bayramlar.
2012 Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü 2012 Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü Cam+ modülümüz için son ücretsiz günler. Denemek hala ücretsiz. www.butikdershanem.com adresinden ücretsiz üye olabilirsiniz.
Yurtdışı eğitim sitemiz yenilendi ve güncellendi. Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık ve yurtdışı üniversite yerleştirme servisimizden yararlanmak için yurtdışı eğitim sitemizi ziyaret ediniz.
YGS bitti, sıra önümüzdeki LYS oturumlarında. Şimdiden başarılar diliyoruz.
2012 - 2013 eğitim yılı kayıtlarımız başladı. Kurumumuzdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin yeni yılını kutluyoruz.  
Educaturk 2011 Fuarında öğrencilerimizle buluştuk. Pek çok öğrencimiz fuar süresince 50000 soru içeriği bulunan Bilişim Yıldızları Birincilik Ödüllü Cam+ modülüne üye oldular. Siz de üye olabilirsiniz. Tıklayınız
Yaprak test dönemi bitti yaşasın tablet test. Dilediğiniz testi 7/24 çözün, konu analiziniz anında elinizde. Kitap yazarı kadromuzun yeni sınav sistemine uygun hazırladığı 50000 soru sizi bekliyor. Tatilde, evde, plajda, internetin olduğu her yerde testler elinizin altında. Tıklayın
LYS sınavlarına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Çamlaraltı Koleji 11. sınıf FM öğrencileri YGS tablet testimize katıldılar. Konu analizleri sayesinde eksiklerini giderdiler. Öğrencilerimiz 7/24 tablet testlerimize katılmaya devam ediyorlar.
ESÜYEM kabuk değiştirdi. Yenilenen isim ve mekanımızla yeni dönemde de fark yaratıyoruz. CAMPUS EGE "Kampüse gel" sloganı ve www.butikdershanem.com internet adresi ile ile artık Alsancak - Kıbrıs Şehitlerinde.
27 Mart 2011 tarihinde gerçekleşecek YGS sınava katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
İzmir'de butik dershanecilik çağ atlıyor. Çok yakında..
İzmir Educaturk Eğitim Fuarında ziyaretçilerimize dağıttığımız YGS Deneme Sınav kitapçıklarının cevap anahtarları için lütfen formumuzu doldurunuz.
Ödüllü YGS Deneme Sınavı sonuçları belli oldu:

Birinci Öğrencimiz: Mert Külte - İzmir Özel Türk Fen Lisesi 11. sınıf Fen öğrencisi Deren & Koray International Tourism & Education Center'dan Miami İngilizce Dil Okulu kazandı

İkinci Öğrencimiz: Çağatay Altuntaş - İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesi 12. sınıf Fen öğrencisi English West İngilizce dil okulundan %100 eğitim bursu kazandı

Üçüncü Öğrencimiz: Tuğçe Yılmaz - İzmir Atatürk Lisesi 11. sınıf TM öğrencisi Ege Lisan Bilgisayar Merkezi'nden %100 bilgisayar işletmenlik ve grafik tasarım bursu kazandı

Ayrıca ödüllü YGS sınavımıza katılan tüm öğrencilerimiz Deren Koray Grup okullarından %15 İndirim çeki almaya hak kazandılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Ödüllü YGS sınavımıza katılan tüm öğrencilerimizin ücretsiz durum ve konu analizleri için Konak Pier karşısında bulunan eğitim kurumumuzdan randevu alabilirler. Bekliyoruz.

Ödüllü sınav kontenjanımız dolmuştur. ESÜYEM kalitesine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
5-6-7 Kasım 2010 tarihinde gerçekleşecek ödüllü YGS deneme sınavında birinci olacak öğrencimiz, Deren & Koray International Tourism & Education Center ile ABD'nin turizm başkenti Miami Sömestre İngilizce Dil Eğitim programına katılacak. İkinci öğrencimiz ENGLISH WEST Dil okulundan Cambridge First Certificate seviyesine ulaşıncaya kadar İngilizce eğitim bursu, üçüncü başarılı öğrencimiz ise Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi'nden grafik- web tasarım + ikinci dil eğitimi paketi kazanacak. Başvuru için tıklayınız.
2010-2011 eğitim öğretim yılında uygulanacak yeni sınav sistemi gereği hedef odaklı eğitim sistemimizle başarı artık çok daha yakın. ESÜYEM yeni sınav sisteminde yeni başarılara imza atmaya hazır.
Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin Ramazan Bayramını kutlar, esenlikler dileriz.
ESÜYEM - Ege Sistem Üniversite Yerleştirme Merkezi kitap yazarı kadromuz, kitaplarından yıllardır eğitim alan öğrencileri ile imza gününde buluşuyor. 79. İzmir Enternasyonel Fuarında Basmane kapısı yolu yunuslu havuz yanında bulunan standımızda 27 Ağustos 2010 Saat 18.00 ve 22.00 arası İzmirli öğrenci ve velilerimizi bekliyoruz. Standımız 5 Eylül 2010'a kadar açık kalacaktır.
Üniversite hazırlık başlangıç tarihlerimiz, 10. sınıflar için 21 Eylül 2010, 11. sınıflar için 21 Eylül 2010, 12. sınıflar için, mezunlar için de 4 Ekim 2010'dur. Bu yıl aramıza katılacak 35 şanslı öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.
Konak Pier karşısında 3. katta hizmete giren okulumuzda yeni dönem kayıtlarımız başladı.
Birbirinden değerli, Türkiye'de uzun yıllar üniversite eğitimin kitabını yazan Ege Sistem Dershanelerinin kurucu kadrosu, Deren Koray Group bünyesinde hizmet veren ESÜYEM'de (Ege Sistem Üniversite Yerleştirme Merkezi) bir araya geldiler.